ללמוד ג’אווהסקריפט בעברית

נעים מאוד, שמי רן בר-זיק, אני מפתח בכיר בורייזון מדיה עם עבר עשיר בחברות רב לאומיות, עיתונאי טכנולוגי בהארץ, בלוגר באינטרנט ישראל ואני רוצה ללמד אתכם ג’אווהסקריפט בעברית.

ג’אווהסקריפט היא שפת התוכנה הפופולרית ביותר בתחום הווב. משתמשים בה בכל מקום: אתרי אינטרנט, אפליקציות מובייל ודסקטופ, שרתים ואפילו לאבטחת מידע. והביקוש לשפה הזו עצום. יש מאות ספרים ללימוד ג’אווהסקריפט: באנגלית, ברוסית, צרפתית, איטלקית ועכשיו יש… גם בעברית!

הספר ללמוד ג’אווהסקריפט בעברית מלמד ג’אווהסקריפט מאפס – ממש משלב התקנת עורך הטקסט ומגיע לרמות הגבוהות ביותר. הספר כתוב בהתאם לסטנדרטים החדשים ביותר בתעשיה ומשתמש בלשון שמקובלת בתעשיית ההייטק הרב לאומית.

ספר טוב על תכנות צריך גם עורכים טכניים טובים. לספר יש את העורכים טכניים מהשורה הראשונה:יגאל סטקלוב, דניאל שטרנליכט, תום ביגלאייזן, צחי נימני וגיל פינק הם מהמתכנתים הטובים ביותר בישראל בג׳אווהסקריפט ויש להם שם עולמי. הספר גם נבדק על ידי קוראים שאינם מכירים את השפה ולמדו באמצעותו על ג’אווהסקריפט.

הספר בשיתוף הקריה האקדמית אונו המפעילה חוג למדעי המחשב ובתמיכת החברות: Really Good, Outbrain, Wix, Chegg ו-Elementor.

בנוסף, הספר מכיל נספחים שנכתבו על ידי החברות התורמות ועוסקות בנושאים חשובים: סטנדרטים של קוד וכתיבת קוד תקין, ביצועים, ועוד. כולל נספח המסביר על פיתוח על בסיס הפלטפורמה של Wix.

את הספר מלווה אתר תרגילים מקיף עם מאות תרגילים המאפשר ללומדים לתרגל – כי שפת תכנות לומדים דרך הידיים.

למי הספר מתאים? הספר מתאים לכל אחד שמתעניין בתכנות ובכל שלב. הן לאנשים ללא ידע טכני והן למתכנתים מנוסים שימצאו עניין בפרקים המתקדמים יותר של הספר – המטרה שלו היא ללמד ג’אווהסקריפט באופן מקיף וללא פשרות.

הספר מתחיל ממש בלימוד ההתקנה של עורך הטקסט וסביבת העבודה ומתחיל בלימוד בסיס התכנות. כאשר הלימוד נעשה מתוך מחשבה להקנות הרגלי תכנות טובים וללא פשרות באיכות בהתאם לסטנדרטים המקובלים בתחום הההייטק הגלובלי. בסוף כל פרק יש תרגילים עם הסברים ופתרונות מקיפים לתרגול עצמי.

ספר טוב ומקצועי הוא גם ספר שעבר עריכה לשונית והגהה. על הצד הלשוני וההגהות אמונה ליאורה פרידן מספרי איגואנה. הספר עבר עריכה לשונית, הגהה ראשונה, הגהה שניה ותיקוני הקלדה.

הספר מתעדכן כל הזמן! כל העדכונים ניתנים לרוכשים ללא עלות נוספת. בנוסף – אתר התרגילים זמין לרוכשים ללא עלות נוספת.

מהדורות הספר:

2.0.3 – תיקוני שגיאות קלות מאוד. הוספת תיאורי החברות.

2.0.2 – תיקוני שגיאות, תיקון עיצובי, הוספת globalThis מתקן ES2020.

2.0.1 – תיקוני שגיאות

2.0.0 – עיצוב מחודש, תיקוני מאות שגיאות, הוספת נספח על פרוטוטייפ ותכנות מונחה עצמים.

1.0.1 – תיקוני סגנון, עימוד ויישור קוד.

1.0.0 – מהדורה ראשונית

הורידו את הספר עכשיו

הצטרפו עוד היום לפרויקט כדי להוריד את הספר המלא, להנות מאתר התרגילים ולקבל גישה לספרים רבים אחרים
בעלות נמוכה