ללמוד Node.js בעברית

ללמוד Node/js בעברית - ספר דיגיטלי מלא ללימוד הפלטפורמה הפופולרית מרמת מתחילים עד רמת מתקדמים

הספר ללמוד Node.js בעברית מלמד את הפלטפורמה הפופולרית ביותר בעולם להרצת ג’אווהסקריפט בסביבת שרת. באמצעות Node.js אנו יכולים לבנות אתרים שלמים, אפליקציות לדסקטופ ולמובייל. מיליוני חברות עובדות עם Node.js היום.

הספר מלמד Node.js מההתחלה – התקנת סביבת עבודה וכתיבת תוכנה ראשונה ועד רמות מתקדמות במיוחד: סטרימים, אירועים וכמובן אקספרס ואיך עולים לפרודקשן. הספר מיועד למי שיודע כבר ג’אווהסקריפט ומהווה המשך ישיר לספר “ללמוד ג’אווהסקריפט בעברית”.

ספר טוב על תכנות צריך גם עורכים טכניים טובים. לספר יש את העורכים טכניים מהשורה הראשונה: בנג’מין גרינבאום וגיל פינק הם מהמתכנתים הטובים ביותר בישראל ב-Node.js ויש להם שם עולמי. גרינבאום הוא הוא מפתח בצוות הליבה של Node.js וגיל פינק הוא מתכנת בכיר עם שנות ניסיון רבות מספור. 

הספר בשיתוף הקריה האקדמית אונו המפעילה חוג למדעי המחשב ובתמיכת החברות: אלמנטור ו-Iron Source.

 

בנוסף, הספר מכיל נספח שנכתב על ידי דניאל כץ מאלמנטור ויש בו מידע חשוב על בדיקות אוטומטיות.

למי הספר מתאים? הספר מתאים למפתחי ג’אווהסקריפט מנוסים ולמפתחים מתחילים שסיימו את הספר “ללמוד ג’אווהסקריפט בעברית”.  בסוף כל פרק יש תרגילים עם הסברים ופתרונות מקיפים לתרגול עצמי.

ספר טוב ומקצועי הוא גם ספר שעבר עריכה לשונית והגהה. על הצד הלשוני וההגהות אמונה ליאורה פרידן מספרי איגואנה. הספר עבר עריכה לשונית, הגהה ראשונה, הגהה שניה ותיקוני הקלדה.

הספר מתעדכן כל הזמן! כל העדכונים ניתנים לרוכשים ללא עלות נוספת.

 

ניתן לרכוש את הספר כחלק מהחבילה הדיגיטלית המלאה – סדרה של ספרים ותרגילים מקיפים, בשותפות עם הקריה האקדמית אונו ובתמיכת החברות Wix, elementor, Really Good, Outbrain, Iron Source, Chegg, HoneyBook ובעריכה טכנית של מיטב המתכנתים בארץ.