ללמוד ריאקט בעברית

ספר ללמוד ריאקט בעברית מלמד איך עובדים עם הפריימוורק הפופולרי ביותר בעולם להפעלת ג'אווהסקריפט באתרי אינטרנט ובאפליקציות. באמצעות ריאקט אפשר ללמוד איך בונים ממשקים שלמים ומדהימים ביופיים. מיליוני חברות עובדות עם ריאקט היום.

הספר מלמד ריאקט מההתחלה – מהתקנת סביבת עבודה, עבודה עם טרמינל כדי לייצר אפליקצית ריאקט ועד כתיבת קומפוננטה. הספר מגיע רמות מתקדמות במיוחד: HoC, בדיקות אוטומטיות וכמובן רידקס ואיך עולים לפרודקשן. הספר מיועד למי שיודע כבר ג'אווהסקריפט ומהווה המשך ישיר לספר "ללמוד ג'אווהסקריפט בעברית".

ספר טוב על תכנות צריך גם עורכים טכניים טובים. לספר יש את העורכים טכניים מהשורה הראשונה: דורון זבלבסקי, גיל פינק ודורון קילזי הם מהמתכנתים הטובים ביותר בישראל בריאקט ויש להם שם עולמי.

הספר בשיתוף הקריה האקדמית אונו המפעילה חוג למדעי המחשב ובתמיכת החברות: אלמנטור, Honeybook ו-Really Good

 

למי הספר מתאים? הספר מתאים למפתחי ג'אווהסקריפט מנוסים ולמפתחים מתחילים שסיימו את הספר "ללמוד ג'אווהסקריפט בעברית".  בסוף כל פרק יש תרגילים עם הסברים ופתרונות מקיפים לתרגול עצמי.

ספר טוב ומקצועי הוא גם ספר שעבר עריכה לשונית והגהה. על הצד הלשוני וההגהות אמונה ליאורה פרידן מספרי איגואנה. הספר עבר עריכה לשונית, הגהה ראשונה, הגהה שניה ותיקוני הקלדה.

הספר מתעדכן כל הזמן! כל העדכונים ניתנים לרוכשים ללא עלות נוספת.

הספר כרגע בגרסת בטא וזמין לקוראי בטא בלבד. הוא יצא ברגע שהעיצוב שלו יסתיים.

ניתן לקרוא את הפרקים הראשונים של הספר ללא עלות וללא רישום בקישור הזה.

×
[oceanwp_woo_free_shipping_left]