הספר ללמוד ג'אווהסקריפט בעברית הוא רק ספר אחד בשורה של ספרים שמומנו בפרויקט. בדף זה אני מציג את סטטוס חלקי הפרויקט השונים. יש גם רשימת תפוצה במייל שאפשר ואפילו מומלץ להצטרף אליה ולקבל עדכונים תכופים על התקדמות בפרויקט.

ללמוד ג'אווהסקריפט בעברית – הגרסה הדיגיטלית

לב הפרויקט – ספר מקיף ללימוד ג'אווהסקריפט בעברית במהדורה הדיגיטלית. הספר יצא לאור וזמין לשותפים בפרויקט.

1 סיום הכתיבה
2 עריכה טכנית
3 עריכה לשונית
4 הגהה
5 הוספת נספחים
6 עיצוב ועימוד

ספר ללימוד ג'אווהסקריפט בעברית – הגרסה המודפסת

הספר הודפס ונשלחו מיילים לתומכים השונים. במידה ולא קיבלתם את המייל עד ה-5.2 והוא לא נמצא בספאם, אנא צרו קשר עם support@hebdevbook.com

1 הכנה לדפוס
2 הדפסה
3 חלוקה בדואר

ספר ללימוד Node.js – מורחב

אחד מיעדי ההמשך שניתן לכל התומכים. ספר מורחב, ערוך ומוגה על Node.js, הדרך לכתוב ג'אווהסקריפט בצד שרת. הספר הוא ספר מורחב המיועד למי שכבר מכיר ג'אווהסקריפט (שאותו אמורים ללמוד מהספר המרכזי של הפרויקט). הספר יצא לאור וזמין לשותפים בפרויקט.

1 סיום הכתיבה
2 עריכה טכנית
3 עריכה לשונית
4 הגהה
5 הוספת נספחים
6 עיצוב ועימוד

ספר ללימוד ריאקט – מורחב

אחד מיעדי ההמשך שניתן לתומכים במדרגה של 100 ש"ח ומעלה. ספר מורחב, ערוך ומוגה על ריאקט, הפריימוורק האולטרא פופולרי לכתיבת צד לקוח. אפליקציות עשירות? אנימציות? מובייל? דסקטופ? זו הדרך. הספר הוא ספר מורחב המיועד למי שכבר מכיר ג'אווהסקריפט (שאותו אמורים ללמוד מהספר המרכזי של הפרויקט). הספר יצא לאור וזמין לשותפים בפרויקט.

1 סיום הכתיבה
2 עריכה טכנית
3 עריכה לשונית
4 הגהה
5 הוספת נספחים
6 עיצוב ועימוד

ספר ללימוד MySQL

אחד מיעדי ההמשך שניתן לכל התומכים. ספר הדרכה קצר על MySQL, מסד הנתונים הפופולרי שמשמש לאחסון נתונים. הספר הוא ספר מורחב המיועד למי שכבר מכיר ג'אווהסקריפט (שאותו אמורים ללמוד מהספר המרכזי של הפרויקט). כתיבתו של הספר הסתיימה וב-12.7 הוא עבר לעריכה טכנית.

1 סיום הכתיבה
2 עריכה טכנית
3 הוספת נספחים
4 עיצוב ועימוד

ספר ללימוד jQuery

תשורה שניתנה לתומכים במדרגת ה-80 וה-100 ש"ח. ספר המלמד את ספרית jQuery. למרות שזוהרה הועם עם השנים, יש לא מעט קוד לגאסי ותוספי וורדפרס שכתובים בספריה ומומלץ להכיר אותה ואת הסינטקס שלה. הספר הוא ספר קצר המכיל הסבר לאלו שמכירים את ג'אווהסקריפט. הספר כרגע בשלבי כתיבה.

1 סיום הכתיבה
2 עריכה טכנית
3 הוספת נספחים
4 עיצוב ועימוד

אתר המכיל תרגילים ללימוד ג'אווהסקריפט

אתר המכיל שלל תרגילים ופתרונות המשלימים את התרגילים, הפתרונות וההסברים ללימוד ג'אווהסקריפט. האתר סגור ומיועד רק לרוכשי הספר. האתר מומן באמצעות יעד ההמשך של הפרויקט והוא הושלם וזמין לכל שותפי הפרויקט.

1 בניית האתר
2 יצירת תרגילים
3 בדיקות אחרונות

סרטונים המלמדים ג'אווהסקריפט

סרטונים המשלימים את חווית הלימוד בספר ובהם אני ואורחים מסבירים על ג'אווהסקריפט לפי הפרקים בספר. הסרטונים יוצגו באתר הסגור המיועד לרוכשי הספר. הסרטונים מומנו באמצעות יעד ההמשך של הפרויקט.

1 הקלטה
2 עריכה
3 תמלול

כפי שאפשר לראות, יש לי המון עבודה – הפרויקט גדל מעבר לכוונה המקורית אבל אני לוחץ חזק על כל חלקי הפרויקט. אני אעדכן את רשימת התפוצה של התומכים בכל יציאה משמעותית של תשורה. אבל אם אתם רוצים עדכונים תכופים יותר – אפשר להרשם לרשימת התפוצה המוקדשת לתומכים ובה אספים באופן חופשי בנוגע לפרויקט ולכל התקדמות (לא רק השלמות).

להרשמה לעדכונים עבור ספר הג'אווהסקריפט בעברית

יצירת קשר

אני זמין ב-rbarzik בטלגרם או ב support@hebdevbook.com לשאלות נוספות.

×
[oceanwp_woo_free_shipping_left]